Loading...

Property Status: For Rent

123 Properties Found

Jepet per Qira Apartament 1+1

Rruga Dervish Hima, Tirana, Shqipëria

Trego detajet

Përshkrimi

Jepet per Qira Apartament 1+1 prane St. Qemal Stafa ne nje pallat…

Çmimi €750 ne muaj
Trego detajet

Ambient Komercial per Qira

Rruga e Barrikadave, Tirana, Shqipëria

Trego detajet

Përshkrimi

Ambient Komercial per Qira prane 9-katesheve, fasada te medha xhami dhe drite…

Çmimi €4,440 Ne muaj
Trego detajet