Loading...

Shitet Apartament cilesor 3+1 prane Prokurorise se Tiranes

€150,000

Përshkrimi

Shitet Apartament cilesor 3+1 prane Prokurorise se Tiranes, pallat me ashensor dhe akses te shpejte ne Rrugen e Durresit apo sheshin Zogu i Zi. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara dhe te bollshme ku perfshihet 1 korridor, 3 dhoma gjumi, dhoma e ndenjejes, kuzhina, 1 ballkon dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ka punime cilesore te rinovuara dhe eshte mobiluar me shije dhe kualitet. I gjithe arredimi i tij eshte pothuajse i ri dhe i paperdorur duke filluar nga kuzhina italiane dhe elektroshtepiaket e saj, dyert e drurit dhe ato me xham te temperuar, raftet dhe garderobat si dhe sistemi ngrohje-ftohje DAIKIN. Dy dhoma gjumi jane te arreduara si dhoma dopio, ku njera ka garderob dhe tualet, kurse dhoma e trete ka 2 krevate per miq apo femije. Apartamenti eshte i ngrohte dhe plot drite natyrale me orientim JL dhe dritare dopio xham cilesore. Duhet ta vizitoni nga afer qe ta vleresoni si shtepine tuaj te endrrave.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja

apartament

Shpërndaje këtë pronë

Share