Loading...

Shitet apartament 1+1 prane Zogut te Zi

€57,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Zogut te Zi, eshte i organizuar shume mire ka  sallon, dhome gjume me ballkon, dhome ndenje me ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte i sapo  rikonstruktuar,  dyshemeja e shtruar me parket, tualet i rregulluar.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar pas viteve 90, me orjentim nga perendimi. Disponon  Çertifikate Pronesie

Per nje vizite prane tij na kontaktoni,

Të vecantat

Vendodhja

apartment

Shpërndaje këtë pronë

Share