Shitet Apartament 1+1 prane Liqenit te Thate

€65,000

Description

Shitet Apartament 1+1 prane Liqenit te Thate, brenda ne kompleksi te populluar dhe ndertuar ne vitin 2010. Apartamenti ka punime cilesore, organizim te mire te hapesirave dhe ideal per familjet e reja. Nepermjet korridorit, kalojme ne kuzhinen qe eshte e vecuar, dhomen e ndenjejes e cila ka ballkon dhe nga kjo e fundit tek dhoma e gjumit. Gjithashtu tualeti eshte i vendosur ne korridor i cili lidh mire keto ambiente. Apartamenti disponon nje vend parkimi i cili nuk perfshihet ne cmim pasi mund te shitet vecmas apartamentit.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.