Loading...

Shitet Ambient Komercial prane Selvise

€800,000

Përshkrimi

Shitet Ambient Komercial prane Selvise, kati 2-te i nje pallati te ri, i organizuar ne disa ambiente zyrash. Aktualisht 2 nga keto ambiente jane te dhena me qira dhe 2 zyra te tjera ne proces dhenie. Ky ambient eshte nje mundesi e mire investimi per aktivitete te ndryshme, si klinika, studio, call-center e te tjere. Ambienti ka ndricim natyral te bollshem pasi ka fasada te medha xhami gje qe mundeson dhe reklamimin e bisnesit qe do te zhvilllohet ne te.

Vendodhja eshte e favorshme pasi eshte prane selvise dhe akses ne 2 rruge kryesore.

Gjithashtu ky ambient mund te shitet edhe i ndare ne siperfaqe me te vogla ne varesi te kerkeses.

Per me shume informacion apo nje vizite prane ketyre ambienteve jeni te mirepritur.

Të vecantat

Vendodhja

komerciale

Shpërndaje këtë pronë

Share