Apartament per shitje prane shkolles Vasil Shanto

€105,000

Description

Apartament per shitje prane shkolles Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000. Planimetria eshte e organizuar me se miri, sa hyn ne kete apartament ke nje korridor te bollshem, i cili krijon pavarsine e cdo ambienti. Dhoma e ndenjes eshte bashke me gatimin, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave ka tualet brenda, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, me orientim Veri-Lindje. Zona eshte e preferuar per banim, vendodhja e saj eshte vetem 3 minuta nga shkolla Vasil Shanto, nje pike stategjike per te levizur ne drejtime te ndryshme te Tiranes.

Cmimi eshte shume i mire per hapesirat dhe zonen qe ka ky apartament, me kete vlere eshte veshtire te gjeni apartament 3+1.

Na kontaktoni per me shume informacion dhe nje vizite prane tij.

Features

Location