Loading...

Property Type: Dyqan

10 Properties Found

Jepet me Qira Bar Restorant

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania

Trego detajet

Përshkrimi

Jepet me Qira Bar Restorant prane diges, brenda kompleksit rezidencial me verande…

Çmimi €1,200 ne muaj
Trego detajet

Dyqan per Shitje

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania

Trego detajet

Përshkrimi

Dyqan per Shitje ne nje lagje shume te mire dhe me shume…

Çmimi €66,000
Trego detajet